נווט אלינוחייג עכשיו
סיפורים מעוררי השראה

הקשר החזק בין האדם וחיית המחמד שלו

בסוף אוקטובר 2012 חווינו את סופת הגשמים הראשונה של אותה השנה. פציינט במרפאת Vets4Pets "לב יפו", ווימרנר מקסים בן 12 בשם "כלב", היה לבד בבית כשהתחילה הסופה. "כלב" סובל מפחד מסופות רעמים וכשהתחילה הסופה, מרב פאניקה, קפץ דרך החלון הפתוח ונפל 4 קומות לרחוב.

"כלב" שרד את הנפילה והסיפור שלו הוא סיפור על נס. הוא נפל 4 קומות לרחוב, טופל בבית החולים בבית דגן וע"י ד"ר דיויד ושרד. אחרי חודש, שכלל אשפוז בטיפול נמרץ, תהליך שיקום בבית, ואינסוף טיפולים סיעודיים ע"י בעליו המסור, הכלב המדהים הזה היה מסוגל לעמוד על רגליו, לדדות בחדר, לצאת למרפסת כדי לעשות את צרכיו על עיתונים ומעולם לא פספס הזדמנות לקבל פני אורחים בכשכוש בזנב וליקוק הפנים. "כלב" "עשה זאת" הודות לטכנולוגיות הרפואה המודרנית, רפואה אלטרנטיבית ובזכות אהבתו של בעליו המסור אליו ואהבתו שלו אל בעליו.

הקשר בין אנשים ובעל חיים הוא קשר חזק מאד. לקשר זה יתרונות רפואיים ומרפאים עבור שני הצדדים. אין צל של ספק, שללא הקשר החזק הזה, "כלב" לא היה שורד את נפילתו. 

בתמונה כלב מבלה חלק מהשיקום בביתו של ד"ר דייויד,  עם עופרי בתו 

ד"ר דיויד עוסק ברפואה וטרינרית של חיות מחמד כבר למעלה מ-30 שנה. הנאתו הגדולה היא לקחת חלק בקשר המדהים הזה שבין אדם לחיית המחמד שלו. העזרה שהוא יכול לתת, בלשקם ולחזק את הקשר הזה, היא שנותנת לדיויד את האנרגיה והתשוקה בעבודתו כוטרינר.

סיפורו של "כלב" הוא גם לקח לכל מי שחיית המחמד שלו סובלת מפחד מסופות רעמים – עיזרו לחיית המחמד שלכם! כיום ישנן תרופות טבעיות שיכולות להרגיע את חיית המחמד כדי שלא תפחד בזמן סופה. אם חיית המחמד שלך מפחדת מרעמים, שאל את אחד הוטרינרים שלנו איך ניתן לעזור לה.

אנחנו, במרפאת Vets4Pets, מכירים בקשר החזק שביניכם לבין חיות המחמד שלכם. המרפאה שלנו קיימת כדי לתת לחיות המחמד שלכם את הטיפול הוטרינרי הטוב ביותר, תוך שימוש בצוות מיומן, אכפתי ורחום, טכנולוגיות חדישות, טיפולים אלטרנטיבים ועם קצת "ערך מוסף" בכל דבר שאנחנו עושים. אנו מספקים זאת עם שירות נפלא בשבילכם ועם המון אהבה לחיית המחמד שלכם.