ד"ר תום מוריסון

ד"ר תום מוריסון

מאז שהיה ילד ידע תום שהוא רוצה לעבוד עם בעלי חיים ותמיד אמר שירצה להיות וטרינר כשיהיה גדול. ה"רומן" שלו עם הרפואה הוטרינרית התחיל כשהיה בן 12 והתחיל להתנדב במרפאה הוטרינרית שהצילה את כלבתו בניתוח חירום. במשך שנים היה מגיע למרפאה בכל קיץ, מסייע במה שיכל וצופה בניתוחים.

במהלך לימודי התואר הראשון באוניברסיטה העברית בירושלים, עבד כאסיסטנט במרפאה וטרינרית בירושלים, וכשסיים את לימודיו וחזר לת"א החל לעבוד כאסיסטנט במרפאה גדולה ברמת גן. לאחר כשנה נאלץ לעזוב להונגריה כדי לרדוף אחר החלום להיות וטרינר אך תמיד דאג לבקר במרפאה בכל פעם שביקר בארץ. כאשר סיים את לימודיו וחזר לארץ התקבל תום לעבודה במרפאה זו כוטרינר.

ד"ר תום הצטרף אלי למרפאת Vets4Pets ביפו בשנת 2010 ומיד נהיה אהוב מאוד בקרב המבקרים במרפאה. גם תחת לחץ, תום משרה אווירה נעימה עבור חיות המחמד, ודואג להותיר את הבעלים רגועים, בידיעה שיקיריהם בידיים טובות. הוא פועל בצורה לוגית ומתחשבת , חוקר לעומק ולא נח עד אשר מגיע לשורש הבעיה ופתרונה.

בזמנו החופשי מבלה מול המחשב והטלוויזיה, קורא ומאזין לפודקאסטים מרתקים בנושאים מגוונים. בזמן המועט שנשאר הוא מתמיד להיות נוכח בכנסים וטרינרים שונים כדי להמשיך ולהעמיק את הידע שלו. כמו כן, ד"ר תום וחבר בארגון הרופאים הוטרינרים לחיות בית. 

  • דר תום מוריסון - וטרינר