נווט אלינוחייג עכשיו
צוות המרפאה

למרות שאנו מאובזרים בציוד כירורגי ודיאגנוסטי מתקדם, הנכס היקר ביותר שלנו הוא הצוות. כולנו אנשים מסורים, מקצועיים ומנוסים, אשר בשורה התחתונה אוהבים בעלי חיים ומאוד אוהבים את עיסוקינו.

אנו מעניקים חשיבות רבה לקשר ביניכם לחיות המחמד שלכם, "קשר האדם-חיה". כולנו בעלי חיות מחמד, לכן אנו יכולים להזדהות. חיות המחמד שלנו הן חלק מהמשפחה, ואנו רוצים שתרגישו ש "הוטרינר שלכם הוא רופא המשפחה הנוסף שלכם".

ד"ר דייויד כהן

סיימתי את לימודי עם תואר DVM באוניברסיטת גוולף בקנדה, מולדתי, בשנת 1982, והתחלתי לעבוד במרפאה משולבת (מרפאה המטפלת בחיות בית וחיות משק) בהרי הרוקי במערב קנדה.

בין השנים 1987-1994 היתה בבעלותי מרפאה מצליחה לחיות מחמד בעיירת החוף בה גרתי, ליד ונקובר, עד שעליתי לארץ ב 1995.

מרפאת Vets 4 Pets הוקמה לראשונה בהרצליה פיתוח בשנת 1997. את המרפאה השניה הקמתי ביפו בשנת 2008. במשך שנים ניהלתי את שתיהן עד שהחלטתי למקד את חיי המקצועיים והפרטיים ביפו בלבד. אני גאה לומר שהייתי הוטרינר החלוץ ביפו, וזאת לאחר ש"נכנעתי" לבעלי הכלבים בשכונה שהפצירו בי לפתוח מרפאה. הבנתי אז שיש צורך אמיתי במרפאה וטרינרית יפואית. צורך זה הולך וגדל גם כיום בעקבות השינויים שעוברים על יפו. אני כוטרינר יפואי אוהב לחיות כאן ולשרת את תושבי העיר. אני מוצא ביפו הרבה אהבה ודאגה לחיות מחמד שמתבטאת לא פעם באימוץ גורי חתולים נטושים או בתושבים אכפתיים שמוצאים כלבים אבודים ובאים אלינו לעזרה במציאת הבעלים. 

אני מביא איתי למעלה מ 37 שנות ניסיון ברפואה ובכירורגיה וטרינרית, אני חבר בארגון הרופאים הוטרינרים לחיות הבית בישראל וממשיך להתעדכן בחידושים בתחום על ידי השתתפות בסמינרים, וועדות וכנסים בארץ ובחו"ל.

בנוסף, אני מטפל ברפואה וטרינרית משלימה (דיקור, עשבי מרפא סינים, לייזר רך, מגנטים ושיטות נוספות) ומשלב בין רפואה וטרינרית מערבית ורפואה אלטרנטיבית על מנת לתת מענה הוליסטי.

כבר בגיל 5 הבנתי שאהיה וטרינר, ולאורך השנים הייתי בעליהם הגאה של 8 כלבים ו-10 חתולים. לאלו הצטרפו גם ארנבונים, שרקנים, ציפורים, צבים, סלמנדרות, עכברים, חולדה, דגים, תריסר תרנגולות, כבשים, עז, סוס וחמור (שידע איך לפתוח דלת הזזה אל הסלון כדי להתגנב לספה!). כמובן שהייתי "משפחה אומנת" של אינספור חתלתולי רחוב וגורי כלבים, שגידלתי ומסרתי לאימוץ.

ג'ני, כלבת הביגל המבוגרת שלנו מלווה אותי, את משפחתי ומהווה הצל שלי לכל אשר אלך. היא מלווה אותי ברכב, בעבודה ובזמני הפנוי בטיולים בפארקים, בשדות, יערות וחופים.

אני אבא גאה לארבעת ילדי: אמיתי, מאיה, גלעד ועופרי ונשוי באושר לנועה.

  • וטרינר בתל אביב דוד כהן

ד"ר תום מוריסון

מאז שהיה ילד ידע תום שהוא רוצה לעבוד עם בעלי חיים ותמיד אמר שירצה להיות וטרינר כשיהיה גדול. ה"רומן" שלו עם הרפואה הוטרינרית התחיל כשהיה בן 12 והתחיל להתנדב במרפאה הוטרינרית שהצילה את כלבתו בניתוח חירום. במשך שנים היה מגיע למרפאה בכל קיץ, מסייע במה שיכל וצופה בניתוחים.

במהלך לימודי התואר הראשון באוניברסיטה העברית בירושלים, עבד כאסיסטנט במרפאה וטרינרית בירושלים, וכשסיים את לימודיו וחזר לת"א החל לעבוד כאסיסטנט במרפאה גדולה ברמת גן. לאחר כשנה נאלץ לעזוב להונגריה כדי לרדוף אחר החלום להיות וטרינר אך תמיד דאג לבקר במרפאה בכל פעם שביקר בארץ. כאשר סיים את לימודיו וחזר לארץ התקבל תום לעבודה במרפאה זו כוטרינר.

ד"ר תום הצטרף אלי למרפאת Vets4Pets ביפו בשנת 2010 ומיד נהיה אהוב מאוד בקרב המבקרים במרפאה. גם תחת לחץ, תום משרה אווירה נעימה עבור חיות המחמד, ודואג להותיר את הבעלים רגועים, בידיעה שיקיריהם בידיים טובות. הוא פועל בצורה לוגית ומתחשבת , חוקר לעומק ולא נח עד אשר מגיע לשורש הבעיה ופתרונה.

תום אב לתאומים ובמעט הזמן החופשי מבלה מול המחשב והטלוויזיה, קורא ומאזין לפודקאסטים מרתקים בנושאים מגוונים. בזמן המועט שנשאר הוא מתמיד להיות נוכח בכנסים וטרינרים שונים כדי להמשיך ולהעמיק את הידע שלו. כמו כן, ד"ר תום וחבר בארגון הרופאים הוטרינרים לחיות בית. 

  • דר’-תום-מוריסון

עדי קידר

כשהייתה ילדה חלמה עדי להיות וטרינרית.
השנים עברו וכשצ'יה כלבתה האהובה נכנסה לחייה היא פתחה לה מחדש את האהבה האינסופית להולכים על ארבע.
עדי בוגרת לימודי רפואה סינית ואימון כושר גופני מה שמדגיש את קרבתה לתחום הטיפולי,וכשהמילה "עזרה" עלתה בראשה זה היה אך טבעי שתפנה לכיוון טיפול בבעלי חיים.
כיום, עדי מגדלת את צ'יה בת ה- 5.5 ואת טוי החתול בן השנה וחצי.

יערה שחר

יערה הצטרפה לקליניקה שלנו ביולי 2019 כאסיסטנטית.
סיימה לימודי תואר ראשון במדעי בעלי חיים. כעת במהלך לימודי תואר שני בעיצוב משולב, על מנת לעצב פתרונות חדשים הנדרשים בטיפול רפואי לבעלי חיים.
יערה מלאת אהבה ואכפתיות לבעלי החיים שמגיעים אלינו ומגדלת בבית את סנפירה, כלבת לברדור מעורבת.

אז אם אתם מחפשים וטרינר ביפו או וטרינר בתל אביב שהוא מקצועי, יסודי ומנוסה, ובמקביל רוצים לקבל שירות אישי ואדיב לאורך כל הדרך- הגעתם למקום הנכון.