פנסיון חתולים

פנסיון לחתולים

מעבר לטיפולים הוטרינרים, במרפאה הוטרינרית ביפו אנו מציעים פתרון נוסף למקרים שונים:בין אם אתם נוסעים לחופשה, או נאלצים להזמין מדביר ועקב כך להוציא את החתולים מהבית, או לכל מקרה אחר שבגינו אתם מחפשים מקום בטוח להלין בו את חתוליכם, תוכלו להשאיר אותם אצלנו בפנסיון.

כשנכנסים למרפאה קשה לנחש שמעל לחדר הטיפולים ישנו חלל נוסף, שעוצב במיוחד עבור חתולים.

אנו מציעים חדר פנסיון גדול ומרווח, ללא כלובים. הפנסיון הוא בית שני חם, בו חתוליכם יוכלו לבחור מבין נוף לעץ וציפורים, מנהרות למחבוא, פינות לנמנום, עמודי גירוד ושלל צעצועים.

ניתן לחלק את החלל לשני חדרים, כך שלחתולים ביישנים ישנה האפשרות לפינה פרטית, שם ירגישו בטוחים. חתולים שמכירים האחד את השני יישארו בחלל ללא מחיצות כך שיוכלו לארח אחד לשני חברה או לקחת קצת מרחק.

פנסיון לחתולים ביפו: להיות בראש שקט

לא תמצאו עוד מקום כזה- הוטרינר ביפו ופנסיון החתולים נמצאים תחת קורת גג אחת. החתול שלכם בידיים טובות, הצוות רואה אותו בכל יום ויכול להגיב במהירות במקרה וחס וחלילה מצבו הרפואי של החתול משתנה ודורש טיפול.
יתרון נוסף בכך שפנסיון החתולים נמצא בתוך המרפאה, הוא שגם חתול הסובל ממצב רפואי שדורש טיפול תרופתי יומיומי כלשהו, יקבל את הטיפול מידי וטרינר.

  • פנסיון חתולים

אנו יודעים שלפעמים לא נעים במצבים כאלה "להפיל" את החתול על בן משפחה או חבר, לכן הפנסיון שלנו הוא פתרון המושלם עבורכם אם אתם נאלצים לנסוע לזמן מה.

לסיכום- יש לכם וטרינר ביפו ויש לכם פנסיון חתולים באותו המקום. מה יכול להיות טוב יותר?

אתם מוזמנים לבוא ולהתרשם, ולהיווכח שגם החתול המפונק ביותר יימצא שפנסיון החתולים עולה על כל ציפיותיו.

אנא צרו עימנו קשר כדי להזמין מקום מראש. ניתן ליצור קשר באתר או להתקשר לטלפון 03-6833396

פנסיון חתולים
דורג על ידי שירלי רוזנבאום
5