נווט אלינוחייג עכשיו
לקוחות ממליצים

סוזן וג'סי

כאשר אנשים שומעים שאני נוסעת עד להרצלייה בשביל וטרינר, במקום לקפוץ לוטרינר בשכונתי ברעננה, הם מנענעים ראשם בפליאה. אני עונה להם בשיא הכנות שגם אם הייתי צריכה לנסוע עד ליפו- הייתי עושה זאת!

כאחת העוסקת במקצוע בתחום הבריאות, אני מבינה את המשמעות שבטיפול באנשים כאינדיבידואלים. הרפואה הוטרינרית רק עכשיו מתחילה להכיר בכך שלא ניתן ולא כדאי לטפל בחיות המחמד שלנו רק בהתאם לפרוטוקול, אלא שקיים מגוון של וריאציות בהתאם לגזע, אישיות ורמת הפעילות של החיה. 

מרפאת Vets4Pets  אינה מתאימה ללקוח המעוניין בטיפול מינימלי בעלות מינימלית. אלא לאלה שאוהבים את שותפיהם לחיים, רואים אותם כבני משפחה ורוצים להיות מעורבים בטיפול בהם.

נדיר למצוא מרפאה וטרינרית בתל אביב המשלבת את הטוב ביותר שברפואה מערבית לצד שיטות מסורתיות סיניות והוליסטיות. נדיר עוד יותר למצוא מרפאה עם חמלה. הדבר יכול לבוא לידי ביטוי בשיחת הטלפון בסיומו של ניתוח, או כאשר ניטע עץ לזכרו של בעל חיים שנפטר וגם טלפון לאחר שאתם עושים סירוס כלבים, במרפאה בודקים מה שלום הכלב. תמיד מתקיים האיזון שבין המלצות הוטרינרים לבין הבעלים בכל מה שנוגע לבדיקות, הטיפול והחיסונים שבאמת הכרחיים.

תמיד יש את מלוא הזמן והסבלנות כדי לתת את היחס הראוי לכל חיית מחמד. המשרד מנוהל ביעילות ע"י חברי הצוות, ובמקרים הנדירים שבהם יש עיכוב או תקלה, הם מטופלים במהירות האפשרית.

תמיד הרשימה אותי רמת הטיפול במרפאה, אך הדבר היחיד שתמיד הפתיע אותי הוא שהתחלתי לשים לב לכך שבמקום שהכלבים נראים עצובים בכניסה או מנסים למשוך את בעליהם מהמקום, הם למעשה מכשכשים בזנבם. 

כלבי ג'סי ממש מתרגש ברגע שהמכונית נעצרת ליד בנין הפורום. הוא רץ כל הדרך עד לכניסה, וברגע שאני פותחת את הדלת הוא נכנס כמו רוח סערה ומתנהג כאילו הוא בעל המקום.

בהוקרת תודה ואהבה,

סוזן נחמן סרבניק

  • וטרינר בתל אביב מומלץ