נווט אלינוחייג עכשיו
חיסונים לכלבים

חיסונים לכלבים במרפאת Vets4Pets

חיסונים לכלבים במרפאה מקצועית
דורג על ידי שיר ויינרמן
5

חיסונים לכלבים הם חלק קריטי במניעת מחלותיהם, אך בד בבד, קיימת היום המודעות לכך שחיסון יתר עלול לפעמים להזיק לבריאותה של חיית המחמד. 

'ארגון הוטרינרים העולמי לבעלי חיים קטנים', המליץ לאחרונה לערוך בדיקת רמת נוגדנים כדי לראות האם אכן יש צורך במתן החיסון השנתי, היות וישנם בעלי חיים שאינם זקוקים להתחסן בכל שנה מחדש. לכן, אנו מציעים לעשות את הבדיקה הנ"ל לרמת הנוגדנים לנגיף ולאחר מכן להחליט על מתן חיסונים לכלבים שלכם. אפשרות זו חשובה לחיות מחמד שהגיבו באופן שלילי לחיסונים בעבר, ושימושית לבעלים הרוצים למנוע "חיסון יתר".


אצל כלבים נבדוק רמת נוגדנים לווירוס הפרוו ולכלבלבת. בעלי רמות הנוגדנים הנמוכות ימשיכו לחזור על חיסוניהם, בזמן שבעלי רמות הנוגדנים הגבוהות מספיק לא יחוסנו ורק יחזרו על הבדיקה בשנה הבאה.


המעוניינים מוזמנים לבוא עם הכלב ולבדוק עם הוטרינרים אם לכלב יש סיכון גבוה לחלות או לא. הגיעו אלינו למרפאה הוטרינרית ביפו על מנת לקבל את כל החיסונים החיוניים לכלבכם.

* ללקוחות שאינם מעוניינים לערוך את בדיקות הדם אנו ממליצים שלא לקחת את הסיכון ולהמשיך ולחסן בכל שנה.

חיסונים לכלבים הניתנים במהלך חייהם:

1. כלבת

מחלה מדבקת וקטלנית לכלל היונקים. בישראל, חיסון כלבת הוא חיסון שנתי המחויב עפ"י חוק לכלבים, וניתן בצמוד לאגרת הרישוי לרשות המקומית.

2. חיסון משושה

מדובר בחיסון משולב כנגד 6 מחלות:

א. פרוו
וירוס מדבק ביותר, בעיקר לגורים וכלבים צעירים. הורס את המערכת החיסונית ואת התאים במערכת העיכול, ובכך גורם לשלשול דמי, הקאות דמיות, ולבסוף למוות.

ב+ג. לפטוספירוזיס סוג 1 וסוג 2
מחלה מסוכנת הגורמת לקריסת הכבד והכליות ועלולה להדביק בני אדם.

ד. כלבלבת
מחלה ויראלית המובילה להתקפי עוויתות, שמתפתחים לפרכוסים של כל הגוף ולמוות אם הכלב לא מחוסן.

ה. פרא-אינפלואנזה
עלולה לגרום לקשיי נשימה, ויחד עם מחוללי מחלה אחרים עשויה להתפתח למקרה חמור של שעלת המכלאות.

ו. הפטיטיס
מחלה קטלנית שתוקפת את הכבד.

צוות הוטרינרים המוכשר שלנו עושה עבודתו בצורה מקצועית ומעמיקה. לפני כל מתן חיסון חיית המחמד שלכם תעבור בדיקה גופנית מלאה כדי לוודא שהיא בריאה. אם יתגלה ממצא חריג, אנו נשוחח על כך איתכם, ונציע בדיקות לצורך אבחנה והמשך טיפול.

בברכה רפואה שלמה,

צוות מרפאת Vets4pets לחיות מחמד, וטרינרים בתל אביב

  • וטרינר בודק כלב - vets4pets חיסונים לכלבים
  • לקוח עם כלב על משטח הטיפולים - vets4pets חיסון לכלבים