נווט אלינוחייג עכשיו
לקוחות ממליצים

איווט, שבי ופסקי

המפגש הראשון שלי עם ד"ר דייויד התרחש לפני 15 שנה כאשר עברתי מניו יורק לישראל עם "ביילי", הוויטן טרייר שלי. בתחילה חוויתי ביקורים מתסכלים אצל וטרינרים אשר לא היו בקיאים בגזע ובדרישותיו הייחודיות. לכן כשנכנסתי לVets4Pets  וד"ר דייויד אמר בהתלהבות: "אה, יש לך וויטן! גם לאחותי בקנדה יש וויטן!" סוף סוף הוקל לי. מיותר לומר כי מאז ועד היום, 15 שנה אח"כ, ד"ר דייויד הוא הוטרינר שלנו.

ביילי שלי הגיע לגיל 13, שלב בו התחיל להיות חולה מאוד. ד"ר דיויד היה שם, ביום ובלילה, ולבסוף עזר לנו להיפרד ממנו...כעבור שנה, הבאנו גור חדש, הפעם פודל ענק חום, שקראנו לו "קוואליר" (Chevy). שוב, ד"ר דייויד היה שם מהשלב הראשון, כשעזר, ייעץ וסייע לנו בכל הנושאים. 3 שנים עברו, והבאנו לקוואליר חבר: "פסק זמן" (פסקי), שהוא לא רק פודל ענק, אלא כלב תערוכות...! לאורך כל השנים הללו חווינו יחד אושר וצער, וד"ר דייויד נהיה חלק ממשפחתנו. הדאגה והטיפול האוהב שהוא מעניק הם מעומק ליבו. הן שבי והן פסקי נכנסים למרפאה בהתלהבות כדי להיבדק ולקבל את הטיפולים המונעים שלהם! זה אומר המון!

בריאותם ורווחתם של כלביי חשובות לי מאוד, ומכיוון שיש לי אמון ובטחון מלאים בידע וניסיונו הרחב, אני יודעת כי הם בידיים הטובות ביותר שיש.

אני ממליצה על ד"ר דיויד ועל מרפאתו Vets4Pets וטרינר בתל אביב מכל הלב.

אייוט טרובוביץ'

 

  • וטרינר בתל אביב מומלץ ביותר